| IonuTz989 a întrebat:

Stiti cum se face screen capture la Vodafone 875?

Răspuns Câştigător
| ZeroDiferit a răspuns:

Din cate am vazut telefonul are android 4.1. Daca are abilitatea de a face un print screen, atunci ar trebui sa ai in setari optiunea "miscare"...la mine e in romana, iar un print screen se face prin glisarea ecranului de la dreapta la staga cu partea laterala a maini... avand deci degetul mic in jos si degetul mare in sus. Dac nu ai optiunea movment/miscare in setari este putin probabil ca telefonul este capabil sa faca print screen.

1 răspuns:
| Bichinet_Eugenia_1976 a răspuns:

Tine apasat in acelasi timp pe butonul POWER si VOLUME DOWN...ti apasat pe amandoua in acelasi timp timp de 2 sec si iti va face print
http://www.androidworld.ro/......elly-bean/