| NowForYou000 a întrebat:

Stiti vreun cod cu care pot formata un telefon Andy yezz C5?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefoanele NU se "formatează", doar bateriile acestora se formatează happy

Cel mult, poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" ( din Meniul telefonului ).

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune!