| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun telefon preferabil Samsung sau LG mai ieftin cu android macar 2.3 si rezolutie display mai mare de 240x320? multitouch, camera macar 3.15, gps, wifi. multumesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti pe okazii.ro

Răspuns utilizator avertizat
| vladelvis a răspuns:

Lg optimus l7, Android 4.0, procesor 1Ghz, camera 5mp, 4, 3inchi si un pret de 750lei foarte bine!

| Bogdan4688 a răspuns:

Samsung galaxy Ch@t B-5330(parca asa era nr) il am eu si vreau sa spun ca este super BUN! Are android 4.0.4 si poate fi Updatat la jelly bean! Este compatibil cu toate jocurile si este ieftin eu l-am luat la 500 lei si are si butoane are wifi gps etc.

| Gabi20CM a răspuns:

Http://www.price.ro/preturi_lg_optimus_black_403213.htm l-am avut si pentru mine ii unul dintre cele mai bune telefoane.Nu am nimic ce sa spun negativ de acest telefon

| Craciune a răspuns:

LG optimus l5

| mariuca23 a răspuns:

LG l5