| SuzySweet a întrebat:

Sunt bune telefoanele Allview? (ma refer la calitate, la durabilitate, etc). Spuneti-va parerea doar daca aveti/ ati avut vreun telefon Allview touchscreen!

Răspuns Câştigător
| NameChnger2134 a răspuns:

Este vorba si despre componentele acelui telefon, adevarul este ca Allview este un telefon ieftin, dar uneori s-ar putea sa mearga mai greu, deoarece sunt dotate doar cu un gb de ram, rar cu mai mult, plus ca e vorba de ecran, nu este super amoled, ceea ce te face sa ai indoieli fata de grafica, plus ca daca chiar vrei sa mearga repede, ar trebui sa aiba quad-core, dar ca durabilitate, ajutorul vine de la o husa buna, din cauciuc, plus ca este posibil sa apara unele erori si sunt mai vulnerabile, un coleg si-a muscat Allview-ul din colt si s-a crapat, deci poate fi si foarte fragil, dar sunt telefoane ieftine, deci merita, dar nu te astepta sa te tina extrem de mult! Ideea cu telefoanele astea este sa ai grija de ele, unele pot ceda foarte usor, de aceea nu sunt atat de scumpe, cu toate ca sunt cunoscuti! Sper ca te-am ajutat! laughing0

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Allview sunt telefoane chinezesti

| cezyy2001 a răspuns:

Sunt foarte bune si de calitate. Difera pretul fata de Samsung si de restul deoarece nu este o firma foarte cunoscuta.Mi-am scapat telefonul de nenumarate ori si nu a patit nimic. Difuzoarele sunt foarte bune si touchscreen-ul este foarte lin.Nu se blocheaza! Iti recoman un telefon Allview! Economisesti si bani si te tine mult! Sper ca te-am ajutat :* FUNDA? puppy dog eyes

| cezyy2001 a răspuns:

Sunt foarte bune! Difera de pretul celor de la Samsung sau restul firmelor doar pentru ca nu sunt la fel de "populare".Au un difuzor foarte bun, iar touchscreen-ul este lin.L-am scapat pe al meu de nenumarate ori si nu a patit nimic.Iti recomand un astfel de telefon! Sper ca te-am ajutat!:* FUNDA? puppy dog eyes