| Steaua11 a întrebat:

Sunt in dilema intre un telefon Samsung galaxy A12, 4 gb ram, memorie 128gb si un telefon Motorola moto g60 cu 6gb ram si memorie interna 128 gb. Ce sa aleg? Exista un alt telefon mai bun sub 1000 de lei!

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ia-l pe ala care a apărut mai recent. La prețul ala performantele sunt similare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modelul acesta de Motorola e peste 1000. L-ai gasit tu sub 1000? Imi vine greu a crede. Ca specificatii ar fi mai puternic decat A12.

Samsungul A12 cu 128 Gb memorie intr-adevar este sub 1000 de lei, eu am modelul cu 64 Gb memorie la care am adaugat un card de 32 de Gb pentru ca atat mi-am permis si sunt multumit pentru ca pentru mine reprezinta un upgrade de la un telefon mai vechi Samsung Grand Prime +. M-a atras capacitatea bateriei in special si rezolutia camerei foto.

Pana la urma daca faci o schimbare de la ceva mai vechi si oricare din acele doua modele sunt superioare in ceea ce priveste specificatiile, atunci oricare model e bun, A12 sau Motorola.