| adsx a întrebat:

Sunt in regula si originale aplicatiile si jocurile luate de pe Samsung App cu aplicatia lor de la Samsung pentru pc SAmsung Kies? Pentru ca am luat un joc siduce ce mi l-a transferat Samsung Kies pe Note II, pentru a putea porni jocul respectiv spunea ca trebuie sa dezactivez setarea sa pot instala alte programa din alte surse de provenienta

1 răspuns:
| andrew2008 a răspuns:

Eu am patit cu Motorola xoom asa! programul era descarcat de pe un site digerit de cel de la Motorola, am dezactivat optiunea si am instalat. Nu am avut nici un fel de probleme! Eu zic sa il instalezi fara nici un fel de grija, daca nu merge applicatia atunci o dezinstalezi si ai scapat de grija!