| larisa333lari a întrebat:

Sunt in reteaua de telefonie Orange.
am incarcat telefonul acum 2 saptamani cu 4 euro bine inteles i-am consumat iar contul mai tine pana pe 20.11.
Daca vreau acum sa incarc cu 5 euro pot?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa incarci si de 100 de ori pe zi

| dannyel86 a răspuns:

Poti incarca oricand si cu oricat creditul, atat timp cat cartela e in perioada activa sau in perioada de gratie. Daca acea cartela expira, numarul alocat si creditul neconsumat se pierd. Cand incarci cartela, perioada activa a acesteia se prelungeste ca durata in functie de creditul introdus pe ea. De exemplu, cu 3 euro se prelungeste 15 zile, 4 - 6 euro cu 30 de zile, 7 - 10 euro cu 60 de zile etc.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti confirm ca poti reincarca numarul tau PrePay. Modalitatile de reincarcare disponibile le gasesti aici https://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helper

| loveM a răspuns:

Da, poti. poti sa incarci de cate ori vrei tu.