| Andr33a123 a întrebat:

Telefoanele se tin in husa? Adica cum e mai faini?
Cu un breloc si fara husa sau husa?
funda

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Lol?
Husa e pentru protecție.
Și telefonul îl poți decora după bunul plac. Cu accesorii sau fără...

| DenisIonut01 a răspuns:

Arata mai bine cu brelog dar poti sa-i pui si husa de silicon colorata.
Daca e un telefon scump zic sa ai pui o husa sa nu il zgarai

| antimulte a răspuns:

In husa, si fara breloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea este putin "Retarda". Scuza-ma ca-ti zic. Cum adica este mai "fain"? Tu-ti iei husa, ca sa fii in ton cu moda? E aiurea.
Pai o husa, este buna pentru situatiile in care carcasa telefonului nu este atat de rezistenta la socuri, si/sau daca vrei sa-ti protejezi ecranul.
Husele sunt de multe tipuri, depinde ce telefon ai.
Inca una. de ce sa-ti pui breloc?

| IAMKENNETH a răspuns:

Nu se mai poarta acel 'breloc' happy tu alegi daca il ti in husa sau nu happy

| ta5232545 a răspuns:

Pai husa se tine pentru a nu se zgaria telefonul, deci uneori e necesara, dar breloc. nu... mie una nu-mi place cu breloc, depinde cum vrei tu, dar de obicei nu vad lume cu breloc la telefon

| djandrei a răspuns:

Nu tii telefonul dupa cum ii mai fain. Daca vrei sa ai grija de el nu pune breloc sau altceva de genu. ia o husa care il protejeaza in totalitate.

| MariusvT a răspuns:

Nu prea am inteles nimic. Dar da se tin in husa pentru a nu se zgaria cand le scapam pe jos. si altele

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Poti sa iti telefonul cum vrei tuhappyhappyhappy

| budmaryale6 a răspuns:

Buna! :* Eu cred ca telefoanele nu se tin in husa pentru ca asa e mai fain, doar daca vrei sa iti protejezi telefonul.
Eu as zice ca cu breloc este mai frumos. Sper ca te-am ajutat!

| YukiYukiYuki a răspuns:

Iti recomand in husa deoarece daca il ti in mana pielea ta transpira si telefonul riste sa se strice sau daca il scapi sa se sparga

| Mondialu_Iulian_1996 a răspuns:

Cu un breloc si husa hapyy