| MariaAlexandra230798 a întrebat:

Telefonul meu a fost furat lunea trecuta. In ziua aceea, am trimis un mesaj de pe alt telefon la 19:35, insa am primit abia astazi raportul de livrare, la aceeasi ora. Ce poate semnifica acest lucru? big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Considera ca nu ai scris si nu ai trimis nici un mesaj pentru ca ce ai primit tu adica acel raport e dovada ca numarul nu a mai fost folosit de cand ti a fost furat

| MariaAlexandra230798 explică (pentru mona):

Raportul de livrare il primesti mereu, imediat dupa ce a fost trimis un mesaj, si din cate stiam eu, raportul de livrare nu semnifica faptul ca numarul nu a mai fost folosit.

| mona a răspuns (pentru MariaAlexandra230798):

Reteaua nu pastreaza numai cateva zile un mesaj si in cazul in care numarul nu e activ primesti un raport de,, eroare,, tu nu ai specificat ce anume scria in raport, mi-a fost furat si mie telefonul si am patit exact ca tine

| MariaAlexandra230798 explică (pentru mona):

Aha. Da, m-am informat mai bine si cred ca ai dreptate. big grin