| Frangulea_Danut_Gabriel_2000 a întrebat:

Telefonul Samsung j5 2016 mai este un telefon bun in anul acesta? De ce?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca merge, e bun. Daca e vorba sa il cumperi nou, deja e alta poveste. Intre 500 si 1000 RON ai o gramada de telefoane excelente, majoritatea de la Huawei si Xiaomi. Samsung e bataie de batjocura ca pret vs specificatii la tot ce nu e flagship sau premium mid-range.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si ce preferinte/asteptari/pretentii ai de la un telefon.