| Sal635 a întrebat:

În momentul actual am un telefon Samsung Galaxy J7 2016 și am văzut ca noul J7, adică cel din anul 2017 e la reducere și costa 1 100 de lei la reducere. Sa îmi vând telefonul j7 2016, sa mai pun 100 de lei și sa îmi iau noul J7? AJUTOR

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Daca diferenta e doar de 100 lei merita sa-l schimbi. Vei avea un telefon foarte putin mai performant dar si aproximativ un an de garantie in plus.

2 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca ar trebui sa-l pastrezi pe cel din 2016. Stai calm ca mari schimbari intre ele nu sunt... E mare foiala cu vanzarea telefonului si cu potentialii clienti. Mai bine o lasi balta. Parerea mea!

Sper ca te-am ajutat!

| Sal635 explică (pentru Surtulecs):

Ideea este ca eu sunt confuz ca dacă îl schimb o sa aibă multe caracteristici noi, de exemplu, senzorul de amprenta. Doar cu ma deranjează ca este uni body, adica este sigilat de tot și dacă îl stric nu mai pot schimba bateria dar cel vechi DA.