| NoName112 a întrebat:

Toatee jocurilee care merg pe Samsung Galaxy S3, merg si pe Samsung Galaxy S3 Mini? funditaa

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Da merg. Samsung galaxy s3 mini e la fel ca Samsung galaxy s3 doar ca e mai mic nimic nu are mai in plus sau in minus.Pa,pa

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Merg la fel de bine ca pe s3 mare.
Baftă!

| AlexVizitiu a răspuns:

Da,toate jocurile din Google Play sunt compatibile cu Samsung Galaxy S III Mini.

| NoName112 explică (pentru AlexVizitiu):

Maa refeream laa toatee jocurilee mari cum ar fi Fifa 12 sau NFS MW. Merg sacadat sau merg laa fel dee binee ca pee S3

| NoName112 explică:

Maa refeream la jocurilee mari cum ar fi NFS MW sau Fifa 13. Merg sacadat sau merg la fel de binee ca la S3