| T0T a întrebat:

Tocmai am facut ultimul update pentru Windows Phone, dar nu vad nici o diferenta. Deci ce aduce nou acest minunat update?

Răspuns Câştigător
| qLiNn a răspuns:

Depinde ce telefon ai de windows phone, acum vor aparea updateurile de software, momentan ai Cyan cred, daca ai Lumia 930 te poti bucura de Denim, care-ti schimba interfata/meniul si notificarile! Cauta la detalii telefon si vezi ce software ai, daca ai Cyan, si ai dat update nu s-au facut modificari foarte importante, daca ai Denim ar fi trebuit sa fie modificari considerabile!

| T0T explică (pentru qLiNn):

Am Nokia Lumia 520.

1 răspuns: