| PickMe a întrebat:

Tot ce am vrut a fost sa-mi cumpar un Note 4. In Aprilie la anul se implnesc 4 ani de cand strang bani! Mi l-as fi permis in Septembrie anul viitor. Insa acum cineva de la mine din clasa l-a primit la bot si mi-a distrus visul. Am vrut telefonul ala mai mult ca orice si acum vine cineva ( care apropo mai are si S5 ) si il primeste la bot. Eu ma chinui de 4 ani. Ce ziceti mai are vreun rost sa-l iau? Imi place foarte mult telefonul...dar daca cineva din clasa il are deja. Viata e nedreapta!

4 răspunsuri:
| Malaele_Roberto_1994 a răspuns:

Hei. Nu conteaza...este cel mai bun telefon din lume. Eu zic sa strangi bani in continuare...sau daca nu la anul viitor oricum apare s6 -le si tot o sa fii cel mai smecher din clasa

| doreal a răspuns:

Oo doamne, dar ce naiba conteaza acum daca unu are nu stiu ce si tu te iei dupa el. Produsele sunt pentru toti, pff... E special facut pentru ala note 4? E scris numele lui pe telefon?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zile bre celor de la Samsung sa iti faca un model personalizat doar tie sa fie viata dreapta. si pe urma du te si la copii care nu au ce manca si cu ce se imbraca si dorm in frig sa le zici cat de nedreapta e viata cu tine ca unu si a luat Note 4 inaintea ta si nu te mai poti sparge in figuri

| dani2404 a răspuns:

Daca problema ta e ca are altu' telefon mai performant ca tine, scuza-ma dar esti retardat.