| davidtelescu1425 a întrebat:

Buna ziua TPU. Eu vreau sa îmi cumpăr alt telefon și nu am bani. Cum strang bani la 11 ani pentru ca trebuie sa imi cumpar un telefon pentru ca telefonul care l-am avut îmi este distrus complet (spart si îndoit) și nu am telefon? Cum fac bani la 11 ani pentru sa îmi cumpăr alt telefon?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mergi pe la mama, tata, bunu', buna', mătușa, unchiul (era să zic mătușul) și iei o moacă de sărăntoc, poate-poate îi convingi

| davidtelescu1425 explică:

Cineva sa îmi răspundă urgent