| PatriciaTimis a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor urgent!... Cine se pricepe la telefoane va rog ajutati-ma? sad. Am sunat-o pe o prietena si la un moment dat, inainte sa raspunda s-a blocat. :/ Chiar nu mai mergea nimica. I-am scos bateria, am pus-o iar si pe cand sa il pornesc nu a mai mers. Nu se mai aprinde! sad Imi puteti explica de ce, si ce sa fac!?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce telefon ai?

| PatriciaTimis explică (pentru darrio2007):

LG KP 500

| darrio2007 a răspuns (pentru PatriciaTimis):

Da.Cu touch.

| PatriciaTimis explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru PatriciaTimis):

Nu se deschide nici daca il bagi la incarcator? Baga-l si incearca sa-l deschizi.

| PatriciaTimis explică (pentru darrio2007):

Oke. Da si inainte sa scot bateria, nu era descarcat. ps: Daca nu se aprinde si daca il bag la incarcator ce fac?

| darrio2007 a răspuns (pentru PatriciaTimis):

Daca il bagi nu are ce sa se intample. Daca tot nu merge trebuie sa mergi cu el la reparat.

| PatriciaTimis explică (pentru darrio2007):

Oh, ce bineeee! Am lasat bateria scoasa din telefon ( o ora ) pana acuma. Si acuma a pornit. Oare ce cauza sa fi fost? big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru PatriciaTimis):

Din cate spui bateria este de vina.Il ai de mult?

| PatriciaTimis explică (pentru darrio2007):

Da. Si e posibil sa se mai intample ceva?

| darrio2007 a răspuns (pentru PatriciaTimis):

La baterie ma refeream.Scuze.Posibil sa te lase candva definitiv.Ma bucur pentru tine.Ca acum merge.