| Gabi_6400 a întrebat:

TPU ce telefon imi recomandati intre Htc Desire X si Allview P5 Quad?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu cred ca pot fi comparate. Allview, desigur! Are procesor cu patru nuclee, de 1, 2 Ghz, pe cand Desire X are un procesor de 1 Ghz cu un singur nucleu, si pe langa asta multe altele dar nu stau acum sa insir specificatiile pe care tu deja le stii, probabil. Pe langa asta, e si mai ieftin cu 200 de lei. Allview e o firma buna, cred ca de fapt iti e frisca sa nu iei teapa cumparand de la o firma mica. Nu vei lua, e o firma romaneasca, mica, dar serioasa.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Allview P5 Quad, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.gsmarena.com/htc_desire_x-4951.php

Toate cele bune.

| 0x11111051 a răspuns:

Desire X.

| cristiandu273 a răspuns:

Allview P5 Quad e mai bun decat Htc Desire X