| AissataElena a întrebat:

TPU. Daca imi cumpar un Samsung galaxy s3 de la germanos (cosmote)la abonament, am inteles, platesc pe luna 15 euro, dar ce vreau sa stiu cat platesc acolo pe loc.
Pentru ca trebuie sa platesti si acolo! Daca intelegeti ce vreau sa zicc.
Raspundeti repede!
Funda cel mai bun raspuns! big grin

3 răspunsuri:
| RebecCa11 a răspuns:

Telefonul costa in jur de 20 /23 de milioane la acel abonament. Deci in mana trebuie sa platesti telefonul, abonamentul de 15 euro o sa iti vina lunar.

| DariaHàhaa a răspuns:

Eu mi-am luat s3-ul de la Vodafone. Fara abonament covta 1300 lei cred. Cu abonament cam 954 sau cu un abonament mai scump 296. Asa era la mine.

| Cataaa1 a răspuns:

La un asa mare abonament iti scade din pretul telefonului foarte mult si ar trebui sa platesti o suma foarte mica pentru telefonul acesta. Dar totodata trebuie sa platesti in avans 3 luni abonamentu ca sa vada ca poti plati abonamentu acela (la un abonament mai mic pana in 8 euro nu platesti nimic in avans). Eu asa stiu dar poti intreba pe o persoana de acolo pentru mai multe informatii.