| Andrey12 a întrebat:

Un cod de decodare pentru Nokia 6131 (codat pe Orange). Dau funda primului raspuns bun!

7 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

0000 (cred)

| Andrey12 explică (pentru Roliii):

Imi trebuie un cod de genul #pw+codul( cea ce cer ) + cifra de aici( cica e intre 1 si 10 )#. Cred ca te+am lamurit.

| sorin_6068 a răspuns:

Www.gsmliberty.net/shop/nokia-unlock-codes-p-3523.html uite aici iti poti calcula codul pe baza imei-ului pe care il afli tastana *06#

| Andrey12 explică (pentru sorin_6068):

Am incercat si nu merge

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Trebuie sa te duci la Orange shop si le spui ca vrei sa te muti pe alta retea si o sa trebuiasca sa platesti o suma eu am platit 100 de lei... bafta!winking

| Andrey12 explică (pentru monicutzaMonicutz):

Cica se poate gratis dar nu stiu codul

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru Andrey12):

Ok... oricum bafta!winking