| wolder a întrebat:

Un telefon ieftin si cu o performanta medie? Ce parere aveti de cele doua? (vreau sa fac un cadou)

http://www.emag.ro/......DJSLHYBBM/

http://www.emag.ro/......DBWLMYBBM/

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din cele menționate de tine mai performant e Asus. Și de asemenea mi se pare cea mai bună variantă la prețul acesta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asus e bun.

| IseeVoices a răspuns:

Amandoua sunt cam la fel difera bateria ramu si procesoru.
Primu are bateria mai mare si 4G
Al doilea are 2GB si procesor de 1.3 quad fata de primul care are 1GB si 1.1 quad

Daca vrei sa-l faci cadou unei fete ia-l pe primul daca vrei sa-l dai unui prieten ia-l pe al doilea.

Bafta

| wolder explică (pentru IseeVoices):

Http://www.emag.ro/compare/93/productpage

diferenta e doar pretul
Asus nu are 4g, dar are un pr de 1.3 in loc de 1.1
cu foarte putin bateria mai mica dar asta nu imi pasa

| wolder explică (pentru IseeVoices):

Ambele au 2 gb.

| IseeVoices a răspuns (pentru wolder):

Nu stiu unde am vazut eu ca Huawei are 1 gb oricum cum ai zis si tu diferenta e intre pret si baterie, acum avand in vedere ca amandoua am 2GB ram poti sa-l iei pe primul deoarece are 4G iar diferenta intre procesor nu e foarte mare.

| wolder explică (pentru IseeVoices):

Asa e. nu stiu care e mai calitativ ca firma Asus sau huawey.

| Alina_Maria_1994 a răspuns:

Telefon mobil Huawei e mai bun si mai frumos

| wolder explică (pentru Alina_Maria_1994):

Nu conteaza de frumos. tehnologia e importanta