| WoWmikasWoW a întrebat:

Un Telefon Samsung s3370 are Wi-Fi? Sau daca nu il pot instala cumva?

Răspuns Câştigător
| Alekz96 a răspuns:

Nu, nu are. Si wi-fi`ul nu se poate instala. Este o chestie din hardware`ul telefonului, nu din soft deci nu se poate instala. In schimb, are conexiune la internet ca orice alt telefon, folosind credit sau MB de la extraoptiuni.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are si nu se poate instala.Dar poti intra pe net cu el.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NU, imi pare rau..Telefonul tau nu are optiune de WLAN (WiFi). NU se poate instala. Are dreptate alex, este o chestie de Hardware, nu se poate instala pe nimic WiFi. Are 3G totusi (3G este optiunea aia de internet, un fel de 'internetul tau', care se plateste la Orange, sau unde esti abonat - banuiesc ca ai vazut toate reclamele cu internetul de pe televizor )
Oricum nu puteai sa faci mare chestie pe internet cu acel telefon...Nu neaparat ca este vorba de ecran, dar s-ar incarca foarte greu!
Sper ca te-am ajutat!