| noname987 a întrebat:

UNA TPU! Cred ca mama mea imi spioneaza telefonul. Stiu ca poti instala aplicatii de spionaj pe telefonul persoanei pe care doresti sa o spionezi, dar mama nu putea face asta pentru ca nu imi stie pin-ul de la telefon. Voiam sa stiu daca exista si alte metode de spionaj fara sa instalezi aplicatii pe telefonul pe care vr sa il spionezi. MULTUMESC!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca mama ta e unul dintre cei mai buni hackeri ai lumii

| doctorandus a răspuns:

Se poate, dacă are acces la contul tău de Google poate vedea istoricul browserului Chrome, istoricul YouTube cu videourile favorite, istoricul căutărilor pe Google, comenzile vocale, locația atât în timp real cât și ca istoric. Nu e nevoie de soft de spionaj, spionajul îl face Google.

| gabicoo a răspuns:

E clar. Mama ta lucreaza la SRI.
Iata explicatia:
"Azi dimineata, unul dintre telefoanele mele a-nceput sa sune. Pe ecran apare: „Unidentified number"
– Buna ziua, suntem de la S.R.I!
– Stiu. Mi-am dat seama imediat.
– Cum asta?
– Pai. m-ati sunat pe un smartphone defect, fara sim si fara baterie."

| noname987 explică (pentru gabicoo):

Am terminat ceva de facut, dupa 20 miute m-a sunat sa vada ce fac si i-am zis ca am terminat de spalat vasele la 6:15 si ea m-a corectat spunand ca le-am termiat la 6:16 ceea ce era adevarat, cum explici asta?

| cfrtobias a răspuns (pentru noname987):

Poate o vorbit cu tatal tau sau cineva si o zis

| noname987 explică (pentru cfrtobias):

Nu. nu i-a zis nimeni laughing)

| acestaesteuncontnou a răspuns (pentru noname987):

Presupun ca nu spalai vasele cu telefonul, ca sa isi dea seama prin spionarea acestuia cand le-ai terminat. Mai bine te-ai uita in buretii de vase daca nu sunt puse camere video cumva.

| suntserios a răspuns (pentru noname987):

Are detergent cu ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua cuvinte am sa îți zic :

Ești paranoic.