| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi iPhone 4 nou,fiindca nu stiu daca se mai fabrica? Daca stiti un site de unde l-as putea achizitiona, preferabil unul care sa nu imi aduca produsul peste jumatate de an

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

IPhone 4 a fost lansat în urmă cu mai bine de 7 ani. În domeniul smartphone-urilor, 7 ani înseamnă enorm. Este ca și cum te-ai întreba unde poți găsi un video nou.

| SonicAndrei a răspuns:

Sunt 98% sigur că nu mai există niciunde de cumpărat iPhone 4 nou, poate nici iPhone 5. Oricum, iPhone 4 nu ar fi o achiziție înțeleaptă astăzi din 2 motive:
1) e foarte slab ca performanță; şi
2) astăzi găsești dispozitive cu Android foarte bune mult mai ieftine decât acum 3 ani.

Dorești să-ți iei un telefon nou?

| ManiacK0607 a răspuns:

Întrebarea este de ce ţi-ai dori un iPhone 4?

| Marisa_Marina_1998 a răspuns:

Poti face comanda la altex u așa mi-am făcut acum un an