| alinush17 a întrebat:

Unde gasesc carcasa spate Alcatel one touch 991 Romania? URGENT! :* Fundaa

4 răspunsuri:
| thisisMirel a răspuns:

Pai la GSM ar trebui sa aiba.Deci du-te si acolo in orasul in care locuiesti la un GSM si intreaba daca au.Ar trebui sa aiba. Daca nu gasesti atunci cauta pe site-uri de shopping online cum ar fi e-mag, mercador.ro,tocmai.ro,si multe altele. Sper ca te-am ajutat happy

| cristinel98 a răspuns:

Salut! Aici găseşti:http://m.shopmania.ro/q-carcasa-alcatel...Sper că te-am ajutat... Fundă?

| Andrei_Musat_1996 a răspuns:

Incearca pe okazii.ro, mercador.ro, tocmai.ro, gmsnet.ro, gsmarena.net, emag.ro happy