| br0scutzaverde a întrebat:

Unde gasesc in meniul de la android temele?straight face

6 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Iti poti descarca un go launcher

Răspuns utilizator avertizat
| YoshiFan a răspuns:

Nu are teme Android, trebuie sa ii instalezi un Launcher, apoi instalezi teme pentru acel Launcher. Iti recomand GO Launcher EX, este foarte bun!

| br0scutzaverde explică (pentru YoshiFan):

Ala am incercat sa-l instalez da nu ma lasastraight face mai sunt si altele?

| YoshiFan a răspuns (pentru br0scutzaverde):

Cauta pe Magazin Play textul Launcher, vei gasi multe, de exemplu Launcher7 sau Espier Launcher.

| victor11 a răspuns:

Tii clic lung pe ecran si ti se deschide un meniu cu 4 optiuni de unde alegi una, nu mai stiu care.