| fugi5555 a întrebat:

Unde găsesc niște căști bune gen air pods și mai ieftine așa până într-un milion jumate?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu gasesti casti bune in-ear wireless oricit ai da, fiindca asa ceva nu exista. TOATE, dar TOATE modelele de pe piata sunt dezastru cand vine vorba de durabilitate - mizeriile alea de la Apple, dar si modele facute de Xiaomi si altii. Vrei casti bune in-ear, iti iei frumos ceva cu fir - si aici ai ceva optiuni in maxim 150 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ali express au niste copii chiar bune in marja aia de pret