| TudorTavi25 a întrebat:

Am niște casti bluetooth air pods i12 China, ieri mi-au venit și acum casca dreapta se aprinde 2 secunde zice power on apoi power off și se oprește. Ce pot face?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Le poti arunca. Returul o sa te coste cam cit ai dat pe ele (nu glumesc, am trimis produse la reparat inapoi in China).

| TudorTavi25 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu e din China e de pe EMAG

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru TudorTavi25):

A, mai bine, poti sa le returnezi fara sa platesti transportul in cazul asta. 60 RON? Bun pret. Cit dai, atita face... chiar nu va inteleg pe astia care va complicati cu astfel de mizerii sinistre. Sunetul adevarat e pe fir, indiferent de pret. Crede-ma ca nu vorbesc aiurea, am casti wireless Sennheiser la PC de 1000 RON (GSP 370) si am ascultat destule cu fir de maxim 2-300 RON care suna mult mai bine. Oricum, la astea wireless - cel putin in cazul gaming/PC - dai bani pe confort si autonomie. La mizeriile astea de bagat in urechi nu ai nici confort, nici autonomie, si le mai si pierzi naibii...

| anonimg a răspuns:

Căștile fără fir trebuiesc încărcate pentru că toate au baterii în ele.

| TudorTavi25 explică (pentru anonimg):

Stiu dar is in cutia lor și când le conectez îmi apare ca are cutia 100 și căștile 37 și cea stânga merge dar cea dreapta pornește și se oprește

| Wr3nch a răspuns (pentru TudorTavi25):

Din ce vad eu au venit cu defect si ar fi mai ok retur. Oricum TWS sunt notorii pentru faptul ca multe din castile lor se vand defecte.

| TudorTavi25 explică (pentru Wr3nch):

Dacă le dau retur ca produs funcțional sau ne funcțional?

| Wr3nch a răspuns (pentru TudorTavi25):

Pai nefuctional din moment ce nu le poti folosi.