| Avram_Alex_1994_2tpm a întrebat:

Unde găsesc și eu vocea masculina din google maps?
Acum cu noua voce feminina zici că vorbește o moldoveanca!
Mulțumesc

9 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ce ai cu moldovenii? sad

| Avram_Alex_1994_2tpm explică (pentru PainTech):

Nu am absolut nimic! dar vocea ma cam enerveaza in aplicatie!

| xerxes1 a răspuns:

Chiar este moldoveanca.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Eu unul iti recomand Waze, este mult mai practic, si mai avansat decat google maps.

| Avram_Alex_1994_2tpm explică (pentru Începătorul988):

Am fost pe Waze și m.a băgat prin toate hârtoapele..mai aveam un pic și rupeam mașina...așa că m.am mutat definitiv pe google maps!

| Începătorul988 a răspuns (pentru Avram_Alex_1994_2tpm):

Folosesc waze de aproximativ 4luni, si nu am avut absolut nici-o problema. Chiar m-a salvat de cateva radare. happy

| kopli a răspuns:

Despre ce voce in Google maps vorbesti? La ce functie?

| Avram_Alex_1994_2tpm explică (pentru kopli):

Vocea!
Vreau sa o readuc pe cea masculină! că cu cea feminină zici că...