| AnaBubbles a întrebat:

Unde pot pune un numar de telefon si sa vad al cui este?

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Scrie numarul de telefon pe google. Daca ai noroc, poate gasesti ceva.

| express11 a răspuns:

Nu ai cum.numai politia, si organele de stat, pot cere firmelor de telefonie sa faca asta.

| matrix100 a răspuns:

Daca este vorba de telefon mobil nu este posibil acest lucru deoarece sunt utilizatori de cartele de mobil care nu sunt nominale. Am inteles ca pe viitor o sa se schimbe acest aspect

| Giho a răspuns:

Nu cred ca e posibil doar prin mobogenie vezi cine te-a sunat pe numar ascuns dar asa nu cred ca e posibil.

| valivalentinuza a răspuns:

Dacă te referi la telefoane, atunci e foarte simplu. Chiar nu știi asta, scuze de întrebare?! Așa, să trecem peste asta. Intră la telefon la contacte. Apeși pe plus, apoi bagi numărul de telefon și scrii numele persoanei!

| LaChatte a răspuns (pentru valivalentinuza):

El/ea se referea la un site de pe net, in care pur si simplu introduciun nr de tel si-ti spune al cui e!

| AnaBubbles explică (pentru LaChatte):

Ea.