| Overom a întrebat:

Unde pot sa imi pun jailbreack pe iphone trebuie sa ma duc la un sediu de telefoane sau unde anume se baga asa ceva, in Galati?

7 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Salut! Jailbreak se face acasa, nici decum la un service, pentru ca jailbreak este ca si o hackerire a iphone-ului. Tot ce iti trebuie este un cablu de date si un program caresa il faca. Ca sa te pot ajuta trebuie sa imi spui ce model ai.

| Overom explică (pentru Andrei1099):

3gs 16 gb ultimul soft 6 1 3

| Andrei1099 a răspuns (pentru Overom):

Din pacate ios 6 e prea nou ca s ii faci jailbreak, trebuie sa faci downgrade la o versiune mai veche. (https://www.youtube.com/watch?v=RjFQvVlKpVQ)

| Andrei1099 a răspuns (pentru Andrei1099):

Https://www.youtube.com/watch?v=ZLNvz1mAqm4 se pare ca m-am grabit cand am spus mai devreme ca nu poti.

| Overom explică (pentru Andrei1099):

Mersi mult sper sa inteleg daca e ceva te mai pot intreba in caz ca stii? pe mess daca vrei sa ma adaugi sashaotys si mersi de ajutor

| Andrei1099 a răspuns (pentru Overom):

Cu placere. te-am adaugat in caz ca mai ai nevoie de sfaturi.