| catalinnaelena a întrebat:

URGENT!
mi.am spart ecranul la telefon (Samsung s4 mini ). Și l.am dus la reparat dar mi.l da peste 2 zile. Se șterg de pe el mesajele și restul în urma schimbării ecranului? Sau, îmi rămâne codul de blocare ecran?

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

In mod normal procedura de schimbare a ecranului nu implica si interventia asupra sistemului de operare. Poate sa il schimbe si fara sa porneasca telefonul. Deci nu pierzi datele salvate pe telefon si nici patternul/codul de blocare ecran.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Schimbarea ecranului/display-ului NU are nici o legătură cu softul şi nu afectează datele stocate ( nici "codul de blocare ecran" )!

Toate cele bune.