| Ony_Ony_2000 a întrebat:

Am o problema....am un telefon (Samsung j5 ). Ca sa nu pateasca ceva mi.am pus folie de sticla si husa de silicon. Cand am ajuns astazi de la scoala m.am trezit cu o crapatura de la stanga la dreapta pe toata suprafata ecranului. Intrebarea mea este cum imi dau seama daca ecranul este spart sub folia de sticla care este crapata. Tin sa mentionez ca nu vreau sa dau folia jos... daca o dau jos si ecranul nu are nimic raman fara protectie pe ecran. Un raspuns va rog. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| maite13 a răspuns:

Ridica cu mare atentie putin folia si apoi o lipesti la loc. happy

| alexandru45554 a răspuns:

După părerea mea daca vrei să afli ia un ac si ridica puțin folia de unde este crăpată.