| AndreDidi08 a întrebat:

Va rog ajutati-ma: Am o intrebare : telefonul meu e LG taci si e luat de o luna si ceva imi luasem facebook, watap si messenger. Dupa vreo saptamana dupa ce mi-am instalat aplicatiile facebook-ul zicea ca trebuie sa mi-l actualizez si watap-ul la fel. Acum vreo 3 zile mi-a aratat ca trebuie sa le actualizez iar ca nu mai mergeau. Cand am vrut sa imi actualizez fb-ul imi spunea :,, este necesara autentificarea pe contul de gogle" Si la celelalte la fel. Mi-am facut un cont nou nu mergea, mi-am facut altul nice ala nu mergea. A doua zi am incercat sa im-i iau alta aplicatie altele mergeau numai facebook, wathap si messenger -ul nu mergeau.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa! Si? Ce ar trebui sa facem noi?

| LTAA a răspuns:

Degeaba spui ca e LG, daca ne spui DOAR ca este LG, taci sunt o groaza de modele. Nu ghicim in cafea, ce model este, ce versiune de Android are...

| AndreDidi08 explică:

Aveti vreun pont ca sa il fac sa mearga