| Robertelisei a întrebat:

Va rog care poate sa ma ajute. Am un telefon care a funcionat si dimineata cand la m deschis. Mi se aprinde si imi apare o imagine si orice buton as apasa doar aia imi apare. am scos bateria. am bagat-o la loc nimic. acelasi ce e asta? Plsss Funda!

Răspuns Câştigător
| PumaTigruta a răspuns:

Ai putea fi mai explicit? Ce fel de imagine iti apare?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" ( "din butoane", cu telefonul închis )!

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Dacă nu reuşeşti să rezolvi "problema", atunci duci telefonul la un Service.

Toate cele bune!