| andrelutza807 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Am un telefon Samsung gt-s 5230 la fleur si un card microsd 4 gb.Problema e ca, atunci cand dau la meniu, pe car imi apar niste folder-e cu patratele care nu pot fi sterse nici prin formatare sau altfel de metoda. Cand vreau sa bag cv pe card imi zice ca e memorie plina dar eu am sters tot de pe el in afara de patratele ale. Cum pot sterge folderele ale si cum pot baga inapoi muzica, jocuri, poze etc? Si inca cv, cand am aflat de aceasta problema, am observat ca toata muzica de pe card s-a sters.

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Posibil cardul compromis.virusat sau alte magarii.incearca sa formatezi pe altceva, daca nu alt card