| iuli94 a întrebat:

Va salut.Am un Samsung Star 3 codat pe Vodafone.Cum il pot decota pe ori ce retea fara sa mai merg pana la un sediu GSM? Cum il pot decoda de-acasa...Macar vreun soft sau vreun cod pe baza codului IMEI.se poate la telefonul meu ceva de genu asta?

Răspuns Câştigător
| AxiAnonima a răspuns:

Nu il poti decoda de acasa. Daca puteai nu mai erau servisuri le faceau toti de acasa happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti de acasa.

| dulgherunicu a răspuns:

N-ai cum tu crezi ca producatorii sint fraieri sa te lasesa-l faci acasa?

| iuli94 explică:

Am mai vazut pe Net tot felul de chestii cum ca ar merge... oricum eu va multumesc