| Mixx_Andrei_1994 a întrebat:

Va salut! Am un telefon Acer z130 si nu mai merge butonul de on/off. lock/unlock. Si as fii interesat daca ar exista vreun program de pornire a telefonului din pc...

Răspuns Câştigător
| mihaixliquid a răspuns:

Sal,nu ecsista programe de genu, sunt softuri decat pentru a intra in fastboot, recovery etc.Cel mai bine cauti pe net piesa defeca gsmnet.ro sau dai o fuga pana la un centru de reparatii.bafta

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Du-te cu el la un service.

| Mixx_Andrei_1994 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu daca o exista asa ceva pentru android sau telefonul asta, dar am un prieten de stie un program doar de iphone care merge sa il pornesti din pc`straight face

| LTAA a răspuns:

Dacă telefonul se mai află în perioada de garanție, ar fi recomandat să dai o fugă la Service.