| Kanasz_Aura_1981 a întrebat:

Va salut, mi-am cumparat recent un s8 plus si nu inteleg e ce atunci cand fac poze cu, camera frontala ( ma face in poza la final parca as fi machit ) culme cand dau sa fac poza se vede super dar cand o salveaza nu. Ce pot sa fac, un ajutor va rog poate stiti. Va pup

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu înțeleg nimic. Ce înțelegi prin "mă face... machit"?

| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns:

Ciau. Poate ca la setari este setat modul auto-corectare, beauty mod sau fata frumoasa(nu stiu cum se spune la Samsung) daca da ia de acolo si va trebui sa mearga normal. Sper ca am fost de ajutor daca da te rog da funda