| pufosu a întrebat:

Am un Vodafone smart 4 nu de mult cumparat (nou) si am probleme cu camera foto, cand fac poze mi se salveaza si cand dau pe ele sa le vad apare fotografia gri la fel si cu SS-urile face SS dar cand intru in galerie e gri poza poate cineva sa ma ajute va rog? dau fundă!

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Pune din setari sa ti le salveze pe memoria telefonului, daca le salvezi pe microSD probabil problema e cu microSD pe care o folosesti.
Nu zic ca 100% asta e problema dar incearca, e cel mai probabil