| cripsontyphoon a întrebat:

Veau sa intreb pe cei care au pus comanda la germanos de u telefon. Vreau sa imi cumpar un telefon si nu cred ca o sa il gasesc la germanos iar singura solutie ar fi sa pun comanda la ei. ce cate inti trebuie in cat timp ti se livreaza produsul pot sa pun comanda si de accesorii? va rog sa imi raspundeti la aceste intrebari ps dau funda

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Poti sa cauti si pe alte siteuri la germanos sunt mult mai scumpe