| goldenbullet a întrebat:

Vodafone sau Telekom? Vreau sa imi cumpar un Iphone 6 pe abonament si preturile abonamentelor dintre cele 2 retele sunt la fel. M-ar interesa ce retea are semnal mai bun si voi ce ati alege dintre Vodafone si Telekom. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Storm1X a răspuns:

Eu consider ca Telekom este mult mai buna pentru semnal, eu am abonament la ei de 15 euro si am 2, 2 GB trafic de date la viteza 4g, care uimitor merge si pe langa Fundulea (Calarasi) pe cand la Vodafon cam lasa de dorit semnalul cel putin la internet, parerea mea

2 răspunsuri:
| ANDA135 a răspuns:

La semnal Telekom

| ionut7x7 a răspuns:

Depinde in ce zona din Romania stai