| random1620 a întrebat:

Buna! Vreau sa-mi schimb cartela de telefon pe o alta retea.
Eu acum sunt pe Telekom si nu am semnal in anumite zone (ma refer la cele de la tara, la ora merge cam pe oriunde) si nici datele nu functioneaza acolo.
As vrea o retea care are internet rapid si semnal in multe zone (Orange, Vodafone si digi, cred ca astea sunt toate alegerile)

Dau vreo 30 de lei pentru 5 euro pe luna la telekom si am optiune de 1000 de min (nu ma intereseaza asta mult) si 5 GB de net (+ inca 60 de GB de net, adica date mobile).
Sunt de fapt multumit pentru ca eu cred ca este mult internet dar v-am zis ca in anumite zone nu am semnal si atunci nu-mi functioneaza cum trebuie

Voi pe ce retea sunteti? Ce optiuni aveti si cat GB de internet aveti? Cat de repede va functioneaza datele? Va merg in toate zonele?

*Mentionez ca nu sunt pe abonament si nici nu as avea de gand sa imi fac.

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Eu sunt omul cel mai în măsură să îți răspund la întrebarea cu semnalul
Pentru că eu am alergat în toată țara asta în ultimii 10 ani

Dacă ești din Transilvania ia o cartela de Orange

Daca iești din afara arcului carpatic
Ia o cartela Vodafone

Gata asta este cel mai bun răspuns cu privire la semnal

Galați Brăila Timișoara București Craiova Vaslui Iași

Alegi Vodafone

Dar dacă ești baia mare Baia Sprie Reghin Brașov Sighisoara
Merge cu Orange

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Orange e foarte bun

| sdaads a răspuns:

Digi e cel mai avantajos, semnal excelent în toate orașele mari si medii.