| sMIE a întrebat:

Vodafone sunt rupti de foame?
In ultima perioada am fost asaltat de telefoane cu oferte din partea Vodafone. Ii injur si revin iar. Chiar au ajuns disperati?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca da. In anii trecuti primeam constant oferte spam fizice: plicuri in cutia postala, pe adresa corecta dar mereu nume fictive.Cand le-am spus sa inceteze caci noi avem deja oferte pentru toate cele, au zis ca nu au ce face, sa luam noi legatura cu persoana/persoanele fictive, sa ii contacteze pe ei sa le spuna ca nu mai stau la aceasta adresa.Noaptea mintii.

| dullcat a răspuns:

Mai adaug ce mi-a spus o prietena care a lucrat la ei.Angajatii trebuiau sa ofere oamenilor cartele sau chestii valabile o luna, iar apoi oamenii se trezeau cu abonament facut pe un an si cu chiu cu vai reuseau sa le anuleze.Deci grija mare, refuzati acele cartele,, gratis''. Nimic e gratis.

| Frank51 a răspuns:

Așa e când digi oferă de 3x mai multe chestii la același preț, concurența are de suferit.

| Sistemulxxl a răspuns:

Da. Asa este. Sa vezi cum iti fura banii de pe cartela.

| RoxanaElena007 a răspuns:

Cred ca da, mie imi trimit nonstop spam de mesaje cu ofertele lor... Ma bucur si eu ca omu ca vad mesaje in bara de notificari si cand deschid vad toate porcariile lor de oferte...