| bubu12234 a întrebat:

Ce oferte la telefoane sunt la prelungire contract la Vodafone? sunt reduceri cat de cat ok la telefoane?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Undeva la 25% din pretul telefonului de multe ori codat.

| bubu12234 explică (pentru RAY):

De multe ori codat? :O

| RAY a răspuns (pentru bubu12234):

Da,nu se poate folosi in alte retele plus ca mai cumperi doua la cat de costa, intr-un final, recomand in rate sa cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare teapta sa cumperi un telefon la prelungirea abonamentului, cel mai ok este cu banul jos. ai cumperi nu schiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont pe MyVodafone si vezi toate ofertele pentru numarul tau.