| Bionicle a întrebat:

Voi ati cumpar vreo aplicatie de pe magazin play de pe telefoanele voastre, care costa? Cum ati facut-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te intereseze de tine, nu de altul, sa-i bagi bani in buzunar si sa il lauzi happy
Ca asa la orice pas gasesti cate ceva sa pe cineva, care sa iti "bage mana in buzunar".
Si ca sa raspund si la baiatu asta.
Iti trebuie bani, ii pui pe un card, atasezi cardul la contul tau de google play, apoi cumperi aplicatia happy

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Nu am cumparat insa as recomanda achizitionarea de acest gen deoarece este rasplata unei munci si incurajeaza autorul sa faca in continuare ceea ce ii place.

| anonim_4396 a răspuns (pentru InteractiV):

Ar trebui sa te intereseze de tine, nu de altul, sa-i bagi bani in buzunar si sa il lauzi happy
Ca asa la orice pas gasesti cate ceva sa pe cineva, care sa iti "bage mana in buzunar".
Si ca sa raspund si la baiatu asta.
Iti trebuie bani, ii pui pe un card, atasezi cardul la contul tau de google play, apoi cumperi aplicatia happy

| onlychengs a răspuns:

Pretul depinde de aplicatie, fiecare aplicatie contra-cost are un pret afisat sub ea. Din cate stiu eu iti introduci numarul cardului pe care ai banii respectivi si o sa-ti retraga suma de pe el automat