| MihaCool99 a întrebat:

Voi de unde va luati poze pentru background-ul de la tel? caut de ceva timp si nu gasesc pe niciunde..am auzit ca pe we heart it sunt,dar nu sunt sigura. Puteti sa imi dati site-uri cu poze? de toate tipurile, de unde le luati si voi.
Multumesc!

funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.zedge.net/

pentru android au si aplicatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aplicație de wallpaper, caută în App Store/Google Play, sunt făcute special pentru așa ceva.
Apoi ai site-urile clasice de poze: www.deviantart.com
www.favim.com
www.weheartit.com
www.flickr.com
www.piccsy.com
www.photobucket.com
Și tumblr-uri, îți faci cont și cauți cu hashtag-uri temele care te interesează să apară în poze. Gen #girls #animals #nature #love etc