| Surubel_Cata_1997 a întrebat:

Bună ziua. De cava timp caut o vidră de vânzare dar nu găsesc niciunde. Daca mă puteți ajuta, dați-mi un link sau o persoana de contact care face o asemenea de vânzare.

1 răspuns:
| Kyttynna a răspuns:

Vidrele sunt de asemenea si preferatele mele. De vanzare nu am aflat, poate daca suni la petshop-uri daca au avut sau se dau pe comanda. Ca animale mai speciale am vazut dihor in petshop de la Carrefour Orhideea, acum un an. Daca esti din Bucuresti iti recomand sa te duci pe Lacul Vacaresti ca am aflat ca sunt destule vidre acolo.