| imbauser a întrebat:

Vr sa donez un paisefcard de 5 euro dar nu am gasit in euro il lei e bun vr sa donez pe league of leagend

Răspuns Câştigător
| PoisonKiss a răspuns:

Mergi la un magazin care are un aifs cu PayPoint si te duci si ceri un Paysafecard de 5-10 euro tu ii dai banutii ea iti da fituica cu pinul care are valoarea de 10 euro te duci pe urma acasa intri pe site la m2bob dai clik cumpara te duci in josul pagini si dai clik pe butonul pe care scrie 5-10 euro si iti apare ceva scrii pinul si dupa aia astepti 2 zile si iti vine un cod si dupa aia il activezi.si ai bob. Bafta
asa am facut eu tot cu LoL

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Nu are nimic......Il cumperi tu in lei in Romania, dar tot valoare in euro are.

| DjYonutz a răspuns:

Nu mai bagati bani in jocuri ca nu castigati nimic daca bagati bani!