| llleo a întrebat:

Vreau ca atunci cand cineva ma suna si am castile bagate sa se auda apelul doar in casti. Am castile bagate si cand ma suna cineva imi suna si in afara castilor, gen aude tot mapamondu m-ati inteles, spor si sanatate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai casti cu microfon?

| JicaContra a răspuns:

Pui telefonul pe silentios, si CRED (nu sunt sigur si imi e prea lene sa verific) ca v-a suna numai in casti

| RKBlue a răspuns:

La mine apelul nu se aude decat in casti, poate castile nu mai sunt asa de bune sau au probleme din cauza vechimii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti umbla la volumul castilor
Daca asta nu merge probabil e o problema de soft sau cev l mufa jack, dc ai sa ceva: ))