| Rue a întrebat:

Am si eu o intrebare :/.
Am un telefon SE Xperia x1 si are niste probleme cu gaura aia pentru casti, cu touch pad-ul si cu butonul de jos de la touch pad.
Cateodata imi tot arata ca am castile bagate si de fapt nu le am, iar cand le bag si vreau sa ascult muzica nu se aude bine, casca dreapta nu se aude deloc si nu e din vina castilor(le-am testat) si trebuie sa misc cumva mufa ca sa se auda, mai exact trebuie sa o tin impinsa putin spre stanga. Iar Tocuh padul nu functioneaza cateodata, decat cand are el chef si butonul de jos tot asa. Ce naiba poate sa aiba ca e foarte enervant >.

1 răspuns:
| romanu2000 a răspuns:

Daca ai garantie la el du-l la locul de unde l-ai luat sa ti-l repare sau sa iti dea unul nou ca ei sunt obligati dca ai garantie sau du-l la o firma unde se repara telefoane.